Neden UçArı?

UçArı diğer vaka analizi yarışmalarından oldukça farklıdır; çünkü diğer vaka analizi yarışmalarında katılımcılardan bir odaya kapanarak vakayı çözmeleri istenirken UçArı’da internet ve telefon gibi iletişim araçlarını kullanmak serbesttir. UçArı’daki bu teknolojik erişim izniyle birlikte, yarışmaya farklı bölümlerden insanların katılabilmesi ve yarışma süresince takımlar halinde çalışılması da öğrencilere profesyonel yaşamın iş koşullarında kendilerini deneme imkânı sunar.

Vaka çözümünü iş dünyasının çalışma koşulları altında gerçekleştirilmesine imkân veren UçArı, bu sebeple iş yaşamına en yakın; buna bağlı olarak da amacına en uygun özelliklere sahip vaka analizi yarışmasıdır.

Uzun ve zorlu bir çalışmanın ardından finale kalan gruplara hem kariyerlerine katkı sağlayacak hem de maddi değeri bulunan ödüller verilir.

Öğrencilerinin gelecekleri için önemli fırsatlar elde ettiği bu organizasyona yetkinliğine güvenen tüm üniversite öğrencilerinin başvuruda bulunması hedeflenmektedir. Her sene artan proje başvuruları ile UçArı, büyüyerek ve gelişerek yoluna devam etmektedir.

ÖDÜLLER

NEDEN UçArı?

UçArı ile diğer vaka analizi yarışmalarından oldukça farklıdır; çünkü diğer vaka analizi yarışmalarında katılımcılardan bir odaya kapanarak vakayı çözmeleri istenirken UçArı’ da internet ve telefon gibi iletişim araçları kullanılır.Okumaya Devam Et